Beyonce’yi ben ısırmadım

0
attends "My Art" premiere during the 2017 Tribeca Film Festival at Cinepolis Chelsea on April 22, 2017 in New York City.

Beyonce’nin katıldığı bir partide ünlü bir kadın oyuncu tarafından yüzünden ısırıldığı iddiası sosyal medyanın gündemine oturmuşken, okların kendisine çevrildiği isimlerden biri olan Lena Dunham’dan açıklama geldi.

Oyuncu Lena Dunham, bir süredir devam eden “Beyonce’yi kim ısırdı?” tartışmasına açıklık getirdi ve kendi adını temize çıkardı.

Şarkıcı Beyonce’nin, rap şarkıcısı eşi Jay-Z’nin düzenlediği partide ünlü bir kadın oyuncu tarafından yüzünden ısırıldığı iddia edilmişti. İddiayı dile getiren oyuncu Tiffany Haddish, ısıran oyuncunun alkol ve uyuşturucu etkisi altında olduğunu ifade etmişti.

Beyonce de, kendisini ısıran kişinin uyuşturucu etkisi altında olduğunu ve böyle şeyler yapacak biri olmadığını bildiği için affettiğini belirtmişti.

Haddish’in iddialarından sonra Beyonce’nin hayranları, “Beyonce’yi kim ısırdı” etiketiyle ısıran oyuncunun kimliği hakkında tahminlerini dile getirmişti.

Tahminler arasında adı geçen Lena Dunham, Twitter üzerinden “O ben değildim” açıklaması yaparak, adını temize çıkardı.

Beyonce’yi ısırdığı iddia edilen isimler arasında son olarak en çok öne çıkan isim ise oyuncu Sanaa Lathan oldu. Lathan’dan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.