Cameron Diaz oyunculuğu bıraktı!

0

Seksi oyuncu Cameron Diaz eşi Benji Madden ile daha çok zaman geçirmek için oyunculuğu bıraktı. Haberi gazetecilere Diaz’ın yakın arkadaşı Selma Blair açıkladı. Bu şok haberin ardından vatandaşlar Cameron Diaz’ın kimdir? sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde aramaya başladı. İşte haberin detayları…

Hollywood Cameron Diaz cephesinden gelen haberle şoka girdi. Ünlü oyuncunun oyunculuğu bıraktığı arkadaşı Selma Blair tarafından açıklandı. Bu kararı oyuncunun Benji Madden ile daha çok zaman geçirmek için aldığı belirtildi. Peki Cameron Diaz kimdir? Detaylar aşağıda…

Cameron Diaz en son 4 sene önce Annie’deki Miss Hannigan karakteriyle karşımıza çıkmıştı.

Selma Blair gazetecilere yaptığı açıklamada Cameron Diaz ile bir önceki gün öğle yemeği yediğini ve kararı kendisinin de orda öğrendiğini açıkladı:

“Başka bir film yapmaya ihtiyacı olmadığını söylemek istiyorum. Muhteşem bir hayatı var, onu neyin geri döndüreceğini bilemem. Şu anda çok mutlu.”

CAMERON DIAZ KİMDİR?

Cameron Diaz, 30 Ağustos 1972 yılında San Diego’da dünyaya geldi. İspanyol kökenli Kübalı bir baba ile İngiliz, Alman ve kısmen Çeroki kökenli ABD’li annenin kızı olan Diaz, 16 yaşında Hollywood’da bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı. Modellikteki başarısı Japonya, Avustralya, Morocco ve Paris’te çalışmaya, Mademoiselle ve Seventeen gibi dergileride resimlerinin çıkmasına ve Calvin Klein, Coca Cola ve Levi’s gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol almasına neden oldu. 1994’de Jim Carrey’in başrol oynadığı “The Mask / Maske” adlı aksiyon komedi filminde sinema kariyerine ilk adımını attı.