Erman Toroğlu Fatih Terim’in ayrılığının perde arkasını açıkladı

0

Fatih Terim’le alınan ayrılık kararı adeta deprem etkisi yarattı. Galatasaray tecrübeli çalıştırıcı Fatih Terim ile yolları ayırdığını duyururken, herkes bu ayrılığın nedenini merak ediyor. Spor yorumcusu Erman Toroğlu canlı yayında ayrılığın detaylarını paylaştı. Burak Elmas ve Fatih Terim’in arasından su sızmadığı bilinirken Toroğlu’nun anlattıkları herkesi şaşırttı. Toroğlu, “Başkan dün Terim’e 3 kez telefon açıyor ve cevap alamıyor.” diye konuştu.

Son dakika: Fatih Terim ile Burak Elmas arasında neler oldu? Erman Toroğlu  ayrılığın perde arkasını açıkladı - Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray’da son olarak Giresunspor maçında alınan yenilgiden sonra Fatih Terim ile ipler kopmuştu. Sarı-Kırmızılılar yaptığı açıklamada Fatih Terim ile yolların ayrıldığını açıkladı. Herkes Fatih Terim ile yolların neden ayrıldığını merak ederken spor yorumcusu Erman Toroğlu canlı yayında ayrılığın detaylarını paylaştı.

“SPORTİF AŞ’NİN BAŞINA GEÇ”

fatih-terim-aa-1741367_2

Toroğlu geçtiğimiz günlerde Fatih Terim’e Sportif AŞ’nin başına geçmesi için teklif yapıldı dedi. Terim’in verdiği cevap ise ”aynı parayı verirseniz geçerim” oldu. Yönetim bu cevaba dondu kaldı dedi.

3303990_8897a8b89b15cd24fe056d5772c4d3e7_640x640

Erman Toroğlu, Fatih Terim’in Galatasaray’dan ayrılık nedenini açıkladı. Toroğlu, “Başkan dün Terim’e 3 kez telefon açıyor ve cevap alamıyor. Sonra defalarca mesaj atıyor onlara da cevap vermiyor. Bu işten sonra ipin ucu kopuyor.” dedi.