Futbolcularla vedalaşırken Fatih Terim’den olay sözler! Florya’da tarihi gün

0

Galatasaray’da Teknik direktör Fatih Terim ile yollar resmen ayrılırken tecrübeli hoca bugün vedalaşmak için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne geldi. Futbolcularla vedalaşan Terim’in veda sözleri ortaya çıktı. Öte yandan sarı-kırmızılı takımda bir istifa daha geldi.

Galatasaray yönetiminin kısa süre önce yollarını ayırdığı teknik direktör Fatih Terim futbolcular ve tesis çalışanlarıyla vedalaşmak için Florya’ya geldi. Terim’in vedalaşma sırasındaki sözleri ortaya çıktı.

TARAFTAR YALNIZ BIRAKMADI

TARAFTAR YALNIZ BIRAKMADI


Florya Metin Oktay Tesisleri girişinde onlarca taraftar Fatih Terim tezahüratları yaptı. Saat 11.00’den beri Fatih Terim’in gelişini taraftarlar bekliyordu. Terim siyah bir minübüsle tesislere giriş yaptı. Ayrıca Florya’nın giriş yapısında bir çok medya mensubu da bu tarihi anlara şahitlik etti.

24 DAKİKA KALDI

24 DAKİKA KALDI


Fatih Terim tesislerde 24 dakika kaldı ve futbolcularla vedalaştı. Terim’e eşi Fulya Terim ve kızı da eşlik etti.

ARABADAN İNİP TARAFTARA EL SALLADI

ARABADAN İNİP TARAFTARA EL SALLADI


Kendisi için tesislere gelen taraftarları selamlamak üzere aracından inen Terim, sarı kırmızılı taraftarlara el salladı.

AÇIKLAMA YAPMADI

Deneyimli çalıştırıcı, kendisine büyük destek veren ve lehine tezahüratlarda bulunan taraftarlara veda ettikten sonra aracına binerek ailesi ile birlikte tesislerden ayrıldı. Fatih Terim, basın mensuplarının açıklama isteğine ise olumsuz yanıt verdi.

YARI YOLDA BIRAKILDIM

‘YARI YOLDA BIRAKILDIM’

Futbolcularla da kısa bir sohbet gerçekleştiren tecrübeli teknik adam şu sözleri kullandı: “Ben bir proje için her şeyi riske ettim. Böyle anlaşmıştık ama yarı yolda bırakıldım. Sizin her şeyi başarabileceğinizi biliyorum. Kırdığım kim varsa hakkını helal etsin”

GALATASARAYDAN TERİM PAYLAŞIMI