Genç kadının feci ölümü! Tecavüz edip yol kenarına attılar

0

Gündeme gelen tecavüz vakası ortalığı karıştırdı. Suçlular kısa sürede yakalanırken Madison isimli genç kadının başına gelen talihsizlik yürekleri dağladı. Amerika Birleşik Devletleri’nin suç oranı yüksek eyaletlerinden biri olan Louisiana’dan kan donduran bir haber geldi. 19 yaşındaki Madison Brook isimli genç kadının başına gelenler dünyada gündem oldu. Madison, 15 Ocak günü bir gece kulübünden sarhoş olarak ayrıldı. Burada 3 kişiyle tanışan ve daha sonra tartışan Madison feci şekilde öldü. Söz konusu olaya karışan 18 yaşındaki Kaivon Deondre Washington, kimliği açıklanmayan 17 yaşındaki bir kişi, 28 yaşındaki Everett Lee, ve 18 yaşındaki Casen Carver ise kısa sürede tutuklandı.

BARDA TANIŞTILAR

Polis ekipleri şahısların, Madison’a tecavüz ettikten sonra genç kadını yol kenarındaki tenha bir yere attıklarını belirledi. Casen polise verdiği ifadede üç zanlının Madison ile ilk kez Louisiana Eyalet Üniversitesi (LSU) yakınlarındaki Reggie’s Bar olarak bilinen yerde tanıştığını söyledi. Carver ifadesinin devamında bar çıkışında tutuklanan kişiler ve Madison’un aynı arabaya bindiğini de aktardı.

SARHOŞ KADINLA İLİŞKİYE GİRDİLER

Carver arabadayken Washington ve 17 yaşındaki şahsın Madison ile cinsel ilişkiye girmek istediğini ve genç kadının bunu kabul ettiğini öne sürdü. Sarhoş bir kızı kullandıklarını belirten ve pişman olduğunu dile getiren Carver daha sonra kadını gece saat 3 civarında yol kenarında bıraktıklarını itiraf etti.

YOL KENARINA ATTILAR

Yol kenarına atılan Madison’a ise oradan geçen bir araç çarptı ve ölümüne sebep oldu. Olay yerinden ayrılmayan ve polisi arayan şüpheli alkollü çıkmadı ve tutuklanmadı. Yapılan otopsi çalışmalarında ise Madison’un kanındaki alkol oranının eyalet sınırının yüzde 319 üstünde olduğu saptandı. Madison’un ölümü sonrası ailesi yıkıldı. 2 küçük erkek kardeşi bulunan genç kadın hakkında aileden açıklama gelmezken üniversitesi bir paylaşımda bulunarak şunları söyledi: ‘Madison, çoğunuz için iyi bir arkadaş, iyi bir torun, iyi bir evlattı. Sınırsız potansiyele sahip biriydi. Başına gelen kötü olayı hukuk sistemimiz aydınlatıp, hak edenlere gerekli ceza verilecektir’