‘Hayatımı canlandıracak kişi büyük göğüslü olmalı’

0

Country efsanesi 77 yaşındaki Dolly Parton’un hayatı hayatı beyazperdeye aktarılacak. Ünlü şarkıcı ve müzik yazarı Dolly Parton, katıldığı porgramda “Sizi beyazperdede canlandıracak oyuncunun nasıl görünmesini istersiniz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi ve ardından kahkaha attı. 77 yaşındaki Dolly Rebecca Parton, 1959 yılından beri müzik çalışmalarına devam ediyor. 1978 yılından beri yedi kez Grammy ödülü alan şarkıcı, ayrıca 42 kez de Grammy ödülüne aday gösterildi. Ayrıca Dolly Parton, Miley Cyrus’ın de vaftiz annesidir. İlk kopya koyun olan Dolly’ye onun adı verilmiştir.

“RAFA KALDIRDIM”

Dolly Parton, daha önce hayatının bir Broadway müzikali olması için bazı görüşmeler yaptıklarını fakat Covid-19 pandemisi nedeniyle bu projenin rafa kaldırıldığını söylemişti.

SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU 

Hayatı yakın zamanda beyazperdeye aktarılacak oyuncui ‘CBS Mornings’ adlı programa konuk oldu. Dokoupil ve Nate Burleson’ın konuğu olan Parton, samimi açıklamalarda bulundu.

“O ZAMANI BEKLEMEK ZORUNDAYIZ”

Dolly Parton, filmde onu hangi oyuncunun canlandıracağıyla alakalı, “Bilmiyorum. Sanırım bu noktaya geldiğimiz zaman farklı insanlarla deneme çekimleri yapacağız. O zamanı beklemek zorundayız” dedi.

ÖZELLİKLERİ SIRALADI

Dolly Parton’a yöneltilen sorulardan biri de hayatını yansıtacak olan filmde kendisini canlandıracak olan kadın oyuncuda hangi özellikler bulunmasını istediğiyd