Kayserispor Başkanı Gözbaşı’nın kızına ve kardeşine locada saldırı

0

Kayserispor yaptığı açıklama ile sarı kırmızılı takımın sahasında Demir Grup Sivasspor’u ağırladığı mücadelede, başkan Berna Gözbaşı’nın kızı ve kardeşinin locada saldırıya uğradığını duyurdu.

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Sivasspor maçı esnasında kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın kızının ve bazı aile fertlerinin locada saldırıya uğradığını duyurdu. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“17.10.2020 Cumartesi günü sahamızda oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçı sırasında aralarında Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı’nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleşmiştir.

Pandemi nedeniyle rakip takım taraftarlarının bulunmadığı ortamda, Sayın Berna Gözbaşı’nın kardeşi Ozan Gözbaşı’nı darp eden, kızının yaşanan arbedede nefesinin kesilip, bayılmasına neden olan bu kişileri ‘Kayserispor taraftarı’ olarak görmemiz mümkün değildir. Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ve kardeşi Ozan Gözbaşı başta olmak üzere tüm Gözbaşı ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz.”