Lindsay Lohan Türk sevgili iddialarına açıklık getirdi

0

Bir dönem Hollywood’un skandallar kraliçesi olarak tanınan son zamanlarda ise Yunan adası Mikonos’ta yaptığı yatırımlarda gündemde olan Lindsay Lohan’ın Murat Aslan ile birlikte olduğu iddia edildi. Lohan, ‘Bir arkadaşımın en yakın arkadaşı’ diyerek iddiaları yalanladı.

Günaydın’dan Bülent Cankurt’un Mikonos’taki ada hayatını konu alan bir reality şov hazırlığında olan Lindsay Lohan’ın bir süredir yine adada tanıştığı Murat Aslan ile birlikte.olduğunu iddia etti. Aslan’ı tanıdığını belirten Lohan duruma açıklık getirdi: “Çok tuhaf! O benim, bir arkadaşımın en yakın arkadaşı. Benim plajıma gelmişti, hepsi bu!”

Öte yandan Yunan adası Mikonos’ta Lohan Beach House adıyla bir plaj açan Lindsay Lohan’ın, MTV’de yayınlanacak yeni bir reality şova başlayacağı konuşuluyor.

Programda; sahibi olduğu plaj nedeniyle vaktinin büyük bölümünü Mikonos’ta geçiren güzel oyuncunun adadaki yaşamı ekrana gelecek.

Ağustos’ta başlayacak çekimler öncesi plajda işleri çok sıkı tutan Lohan, önceki gün bir çalışanını, sosyal medya üzerinden kovmakla tehdit etmesiyle gündeme geldi.

Ünlü yıldız; plajın resmi hesabından yapılan bir paylaşımda, iki hostes kızın farklı renkte ayakkabılar giydiğini görünce “Ayakkabılarınız aynı olsun, yoksa kovulursunuz” diye yazdı.

Bunun üzerine kızlardan biri, “Bu şaka mı?” diye sordu. Lohan, “Ciddiyim” yanıtını verdi.

İşte Hollywood yıldızının Mikonos hayatından kareler…