Machine Gun Kelly’den Megan Fox’a romantik evlilik teklifi

0

Evliyken genç şarkıcıya aşık olan Megan Fox evini terk etmiş ve Machine Gun Kelly ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyal medyadaki pozlarıyla dikkat çeken ünlü çift evlilik kararı aldı. Machine Gun Kelly Megan Fox’un önünde eğilip evlilik teklifinde bulundu.

Machine Gun Kelly'den Megan Fox'a romantik evlilik teklifi

Brian Austin Green ile evli olan ve ilişkisi kötü giden Megan Fox, film setinde Machine Gun Kelly ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly ile tanıştığında onun “ruh eşi” olduğunu anladığını açıklamıştı.

Machine Gun Kelly'den Megan Fox'a romantik evlilik teklifi

Sosyal medyadaki pozlarını sıklıkla paylaşan ikili evlilik kararı aldı. Megan Fox sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları paylaşıp şunları yazdı:

“Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkinin bizden isteyeceği işlerden ve fedakarlıklardan habersiz ama aşk sarhoşu. Her nasılsa bir buçuk yıl sonra, cehennemde birlikte yürüdükten sonra onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve onu takip edecek her yaşamda olduğu gibi, evet dedim. Ve sonra birbirimizin kanını içtik.”

Machine Gun Kelly'den Megan Fox'a romantik evlilik teklifi

GQ’dan Wesley Lowery’ye konuşan Machine Gun Kelly, Cleveland’daki odasında Fox’un 2008 yılında GQ dergisi için çektirdiği fotoğrafın posteri olduğunu söyledi.

31 yaşındaki rapçi Macgine Gun Kelly, dergiye yaptığı açıklamalarda hayatında ilk kez güzel oyuncu Megan Fox’a aşık olduğunu söyledi.