Meghan Markle’dan bebeğiyle ilk sosyal medya paylaşımı

0

Doğumun ardından Meghan Markle, sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Markle’ın oğlu Archie Harrison’ın fotoğrafıyla yaptığı Anneler Günü paylaşımında Prens Harry’nin 1997’de hayatını kaybeden annesi Lady Diana ile ilgili önemli bir detay öne çıktı.

Meghan Markle ve Prens Harry’nin Instagram hesabından, oğulları Archie Harrison’ın doğumundan bu yana ilk paylaşım dün yapıldı.

Meghan Markle, Sussex Royal adlı Instagram hesabından ilk anneler gününü oğlunun fotoğrafıyla kutladı.

37 yaşındaki Düşes, bebeğinin sadece ayaklarını gösterdiği fotoğrafta Prens Harry’nin annesi Prenses Diana’ya saygı niteliğinde bir gönderme yaptı.

Fotoğrafın arka planında Lady Diana’nın en sevdiği çiçek olarak bilinen ‘beni unutma çiçekleri’nin olduğu görüldü.

Çiftin Windsor’daki Frogmore Kır Evi’nde çekilen fotoğrafla yapılan paylaşım, yarım saatten kısa bir sürede yarım milyon beğeni aldı. Fotoğrafa yapılan beğeni sayısı bugün bir milyon 700 bini geçti.

Amerikan İngilizcesiyle yazıldığından 37 yaşındaki Düşes’in kendisinin kaleme aldığı anlaşılan paylaşımda, “Geçmişteki, şimdiki anneler ile anne adayları ve kaybedilen ama sonsuza dek hatırlanan tüm anneleri takdir ediyoruz. Her birinizle ve hepinizle gurur duyuyoruz ve kutluyoruz. Bugün ABD; Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Kenya, Japonya ve pek çok Avrupa ülkesinde Anneler Günü” ifadesini kullanıldı.

“Bu, Sussex Düşesi’nin ilk Anneler Günü” ifadesinin de kullanıldığı paylaşımda şair Nayyirah Waheed’in, “Annem benim ilk ülkem, yaşadığım ilk yerdi” dizelerine yer verildi.