Ana Sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil’den güzel haber! Kızı Yasmin Erbil müjdeledi

Mehmet Ali Erbil’den güzel haber! Kızı Yasmin Erbil müjdeledi

0


Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar’dan olan kızı Yasmin Erbil, babasının durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

Aylardır hastanede bulunan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz 8 Şubat’ta yoğun bakımdan çıkarılmıştı. 100 günü aşkın süredir hastanede bulunan Erbil’in ailesi, ünlü şovmenin sevenlerini bilgilendirmek amacıyla sürekli yeni gelişmeleri paylaşırken, son açıklama kızı Yasmin Erbil’den geldi.

Babasının yoğun bakımda olduğu dönemlerde sosyal medyadan paylaştığı eğlenceli ve umursamaz gönderileriyle büyük tepki toplayan Yasmin Erbil, bu sefer de babası hakkında konuştuktan sonra oyunculuk eğitimi aldığından bahsetti.

Geçtiğimiz gün bir AVM’de muhabirlere açıklamada bulunan Yasmin Erbil, babası hakkında konuştu. Babasının durumunun iyiye gittiğini belirten genç isim, Yoğun bakımdan odaya geçtik artık çok şükür. Bu süreç gerçekten zordu, yaşamıyor gibiydim.” şeklinde konuştu.

KBabasının kendine geldiğinde ağzından çıkan ilk kelimeleri paylaşan Yasmin Erbil, “Kendine geldiğinde ondan ilk duyduğum söz de ‘Bir şeye ihtiyacın var mı?’ oldu. Hayatımda yaşadığım en güzel andı.” ifadelerini kullandı.

Babası hakkında son gelişmeleri aktaran Yasmin Erbil, oyunculuk eğitimi aldığından bahsetti. Artık ciddi şekilde oyunculuk yapmak istediğini belirten Erbil, bunun için üç yıldır eğitim aldığını belirtti.”


Bu yolda MALİ’nin torpiline ihtiyacının olmadığını belirten Yasmin Erbil, “Babasına güveniyor gibi bir görüntü oluyor ama babamın torpiline ihtiyacım yok. Zaten ona güvenseydim daha erken adım atardım” ifadelerine yer verdi.

MEHMET ALİ ERBİL’E NE OLDU?
18 Ekim’de evinin banyosunda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılmış ve 16 yıldır mücadele ettiği ‘Kaçış Sendromu’ hastalığının nüksetmesiyle aylarca hastanede yatmıştı.

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıktı. Mehmet Ali Erbil, yoğun bakımdan çıktıktan sonra ilk kez sosyal medya hesabından mesaj yayınaldı. Ünlü sunucu mesajında, “Bu özel günümde beni arayan, soran, dualarıyla yanımda olan tüm dostlarına sevenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.

Normal odaya alınan Mehmet Ali Erbil’in ilk isteği lahmacun ve pizza olmuştu.

YORUM YOK