Murat Başoğlu yeğenini suçladı! Benden 150 bin dolar istedi

0

Bodrum’da bir teknede yeğeniyle görüntülenen sunucu Murat Başoğlu, hakkında çıkan intihar iddialarını yalanladı. Başoğlu, “Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi.” diyerek yeğeni Burcu Başoğlu’nu suçladı. Yeğeninin tecavüz iftirası ise dikkat çekti.

Geçtiğimiz yaz yeğeni Burcu Başoğlu ile görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu’nun intihara teşebbüs ettiği ileri sürüldü. Basında intihar ettiği şeklinde yer alan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Murat Başoğlu “Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz” dedi.

”YEĞENİM BENDEN 150 BİN DOLAR İSTEDİ”: Konuyla alakalı Beyaz TV’ye açıklamalarda bulunan Murat Başoğlu, “Hayatım boyunca yeğenimi 3 kez gördüm. Yeğenimle hayatım boyunca samimi değildim. Kendisi beni doğum günlerimde arardı. Zaten yurtdışında eğitim aldı. Üstelik ağabeyim ile de görüşmezdik, mesafeliydik. Yeğenim ile eşim sık sık görüşürdü. Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi. Ben de, ‘Saçmalama ne parası istiyorsun’ deyince, ‘Amcam bana tecavüz etti’ diye iftira atarım dedi. Görüntü ortaya çıkınca para isteği ortadan kalktı. İşte bu yüzden kumpas olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.” ifadelerini kullandı.

YURTDIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI VAR: Murat Başoğlu yeğeniyle olan ahlaksız ilişkinin ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu’nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.

BURCU BAŞOĞLU SKANDALI NEYDİ: Fotoğrafta yer alan sarışın kadın Burcu Başoğlu, Murat Başoğlu’nun öz yeğeni. Murat Başoğlu geçtiğimiz yaz bir kadın ile teknede cinsel ilişkiye girerken görüntülendi. İlk anda bu olay Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek’i aldatması olarak medyaya yansıdı. Murat Başoğlu’da kadının Rus uyruklu olduğunu söyledi. Ancak asıl skandal yabancı dediği kadının öz yeğeni çıkması ile patlak verdi. Rezillik sonrasında Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu eşlerinden boşandı.

EŞİNDEN BOŞANDI AMA… Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten tek celsede boşanmıştı. Buna karşın ikili hiçbir şey olmamış gibi birlikte yaşamaya devam etmişti.

BURCU BAŞOĞLU KİMDİR?: 36 yaşındaki spor hocası ve yaşam koçu Burcu Başoğlu, 2015 yılında yoga hocası Selçuk Kabadayı ile evlendi. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Burcu Başoğlu Kabadayı birçok kurumsal firmada üst düzey pozisyonlarda görev yaptı. 2015 yılı itibariyle de tam zamanlı yoga ve spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. Amcası Murat Başoğlu ile ilgili görüntülerinin ortaya çıkması ardından boşandı.