Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur açıklaması: Ayrılma nedenimizi isterse açıklar

0

Şarkıcı Murat Dalkılıç,eski eşi Merve Boluğur ile ilgili yapılan yorumlardan sonra sessizliğini bozdu. Dalkılıç, “Hangi hakla ‘Bu kız delirdi’ yazıyorsunuz,Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar…” diye konuştu. Murat Dalkılıç, eski eşi Merve Boluğur ile ilgili sessizliğini bozdu.

Boşanma sonrasında Boluğur’un psikolojik olarak zor günler geçirdiği ve bu nedenle de ekranlardan uzaklaştığı iddia edildi. Son dönemde açıklamaları ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da konuşulan ünlü oyuncu ile ilgili “Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” ve “Bu kız delirdi” şeklinde yorumlar yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları da Dalkılıç’ı eleştirdi.

“HANGİ HAKLA ‘BU KIZ DELİRDİ’ YAZIYORSUNUZ!”

Dalkılıç yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi: “Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla “Bu kız delirdi” etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!”

“BIRAKIN KENDİ HAYATIMIZI İSTEDİĞİMİZ GİBİ YAŞAYALIM”

Ünlü şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum… Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar… Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım…”