Özge Borak ‘ahlaksız teklif’i ifşa etti!

0
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-06-05 06:13:02Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Oyuncu Özge Borak, sosyal medya hesabından bir iş adamının kendisine yaptığı ahlaksız teklifi takipçileriyle paylaştı.

Bir dönem komedyen Ata Demirer’le evli olan Özge Borak, renkli kişiliği ve esprili paylaşımlarıyla dikkati çekiyor. Son olarak güzel oyuncu, kendisine ahlaksız teklifte bulunan bir iş adamının mesajını yayınladı.

Özge Borak, “Azeri iş adamıyım. Moskova’da yaşıyorum. Bir gece seninle 1 milyon dolar. Hesabını söyle. Paranı hemen yatırayım” şeklindeki mesajı ifşa etti.

Başarılı oyuncu, ahlaksız teklif üzerine instagram’ın hikaya bölümünden yaptığı paylaşımda, “Çok fazla takipçi mesajı paylaşmam genellikle. Ya çok komikse ya ilginçse paylaşırım. Kadın, erkek fark etmez, herkese olmasa da bazılarına cevap vermeye çalışıyorum, bilen bilir. Ayrıca sevgi mesajları da çok oluyor, sağolun. Bence geneli dozunda ve saygısızlık içermiyor. Ama bu hadsizliğe artık ne desem bilemedim. Pis, hadsiz. En iyisi şunu diyelim; Biz onun dizisini çektik canım” ifadelerini kullandı.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-06-05 06:13:25Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com