Özge Özpirinçi’den kızı Mercan’la ilk paylaşım!

0

Kısa bir süre önce bebeğini kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından eşi Burak Yamantürk ve Mercan adını verdikleri kızlarıyla birlikte çekildikleri kareyi paylaştı.

Meslektaşı Burak Yamantürk ile yedi yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran oyuncu Özge Özpirinçci, 30 Kasım tarihinde ilk bebeğini kucağına aldı. Şimdilerde anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, bebeğiyle ilk karelerini sosyal medya sayfasından paylaştı.

Özge Özpirinçiden kızı Mercanla ilk paylaşım

Instagram’da 3.4 milyon takipçisi olan Özpirinçci, eşi Yamantürk ile birlikte kızları Mercan’ın elini tuttukları fotoğrafı sevenlerinin beğenisine sundu.

BİNLERCE BEĞENİ GELDİ

BİNLERCE BEĞENİ GELDİ

Bu pozlarına beyaz kalp emojisiyle birlikte “Yavru” notunu düşen 36 yaşındaki güzel oyuncuya, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Özge Özpirinçiden kızı Mercanla ilk paylaşım

Öte yandan Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde Yeniköy’de bir marketten çıkarken objektiflere takılmıştı. Anne sütü arttırıcı çay aldığı görülen oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarını görünce “Çok acelem var, üzgünüm konuşamayacağız. Biliyorsunuz” demişti.