Russell Crowe’dan Fenerbahçe paylaşımı… Fenerbahçe’den yanıt

0

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, sosyal medya hesabından İstanbul ve Fenerbahçe ile ilgili bir mesaj paylaştı. Russell Crowe, aynı saatlerde sosyal medya hesabından Cem Yılmaz’a doğum gününü kutladığı için teşekkür etmişti. Fenerbahçe sosyal medya hesabından Russell Crowe’un mesajına yanıt verdi.

Oscar ödüllü Yeni Zelandalı film yıldızı Russell Crowe, resmi Twitter hesabından İstanbul ve Fenerbahçe paylaşımında bulundu. Paylaşımında İstanbul’u ve Fenerbahçe’yi çok sevdiğini belirten Russell Crowe, herkese İstanbul’u ziyaret etme tavsiyesinde bulundu. Russell Crowe, paylaşımına Fenerbahçe’nin Türkçe ve İngilizce hesaplarını da etiketledi.

İstanbul ve Fenerbahçe ile ilgili “Daha önce İstanbul’u görmediyseniz mutlaka listenize alın. Dünyanın en büyük şehirlerinden biri…” ifadelerini kullanan Russell Crowe, “Şehri çok sevdim… ve Fenerbahçe’yi de!” yazarak cümlesini tamamladı.

Fenerbahçe taraftarları, Russell Crowe’un bu paylaşımı sonrası ünlü aktörü mesaj yağmuruna tuttu.

Fenerbahçe’nin İngilizce resmi Twitter hesabı da Russell Crowe’un paylaşımına cevap verdi. Fenerbahçe Kulübü, İngilizce olarak yaptığı paylaşımda “Bazı güçlü sözleri sadece Russell Crowe gibi bir ‘gladyatör’ söyleyebilir. Her zaman bekleriz, hoş geldiniz” yazdı.


Russell Crowe, bu mesajdan birkaç saat önce birlikte ‘Son Umut’ filminde rol aldığı Cem Yılmaz’ın doğum gününü kutlamasına “Merhaba benim güzel arkadaşım. Kral olmakla ilgili her şeyi biliyorsun. Sana ve harika ülkendeki tüm arkadaşlarıma sevgiler. Türkiye’ye tekrar gideceğim günü iple çekiyorum. Belki bir konser olabilir mi? Sen ve ben inanılmaz bir antik ortamda olabilir miyiz? Seni görmeyi dört gözle bekliyorum. Bir konser harika olabilirdi” şeklinde cevap verdi.


Cem Yılmaz, Rusell Crowe’un doğum gününü kutlarken “Doğum günün kutlu olsun. Kral olmak iyidir” yazmıştı.

OSCAR ÖDÜLÜ VAR
Ridley Scott’ın yönettiği ‘Gladiator’ filmiyle adını tüm dünyaya duyuran ve bu filmdeki rolüyle ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında Oscar kazanan Russell Crowe, daha sonra ‘A Beatiful Mind’, ‘Cinderella Man’, ‘3:10 to Yuma’, ‘American Gangster’ ve ‘The Water Diviner’ gibi bol ödüllü filmlerde de oynadı.

Braga Benfica U19 maçının erken bitmesine neden olan trajik haber! Teknik direktör gözyaşlarını tutamadı
Braga ile Benfica genç takımları arasında oynanan maç, Teknik Direktör Artur Jorgeyi gözyaşlarına boğan David Veiganın annesinin ölüm haberiyle sarsıldı. Artur Jorge`nin, acı haberi hakeme iletmesinin ardından karşılaşma 90 saniye erken bitti.