Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, servetleri için mal paylaşımı

0

2 yıl önce evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, bugün boşandı. Sosyal medyada boşanmadan çok milyonluk servetin mal paylaşımı konuşuldu. Kozmetik firmasında birlikte çalışmaya devam edecek olan ikili, 11 milyon değerindeki arabalarında da ortaklığı sürdürecek.

2019 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra çifti bugün boşanıyor. Uzun yıllardır birlikte olan ve iş yerlerinde de ortak olan ikilinin mal varlığını nasıl bölüşeceği de belli oldu.

BUGÜN BOŞANIYORLAR

Boşanma haberlerinin ardından açıklama yapan Selin Ciğerci, “Gökhan ile yollarımızı ayırıyoruz, anlaşmalı şekilde boşanacağız” dedi. Çift, bugün Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı.

MAL PAYLAŞIMI YAPTILAR

Birlikte kozmetik firması kuran ikili, burada ortak olarak çalışmaya devam edecek ve Bodrum’daki iki adet evi bölüşecek. Şirket üzerine kayıtlı 11milyonluk lüks araçların ikisinin ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri öne sürüldü.Çiftin arabalarının değeri ise şu şekilde;Lamborghini Huracan: 3 milyon TLMercedes G63: 2 milyon TLCadillac Escalade: 1.7 milyon TLRolls-Royce: 4.5 milyon TL

Beykoz Adliyesi’nden birlikte ayrılan ikili boşanmanın ardından basın mensuplarına ‘hayırlısı olsun’ dedi.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yaptı: