Ünlü oyuncuya kokain baskını

0

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü dizi oyuncusu ve Muhteşem Yüzyıl dizisinin Behram Paşa’sı Adnan Koç, 3 kardeşi ve torbacıyı gözaltına aldı. Operasyon kapsamında diğer oyuncu S.O’ya da uyuşturucu kullanmaktan işlem yapıldı.

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü dizi oyuncusu ve Muhteşem Yüzyıl’ın Behram Paşa’sı Adnan Koç, 3 kardeşi ve torbacıyı gözaltına aldı. Operasyon kapsamında diğer oyuncu S.O’ya da uyuşturucu kullanmaktan işlem yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, “Torbacı” olarak adlandırılan ve tanınmış isimlere uyuşturucu madde temin eden Sinan Bozburun’un ünlü dizi oyuncusu ve Muhteşem Yüzyıl’ın Behram Paşa’sı Adnan Koç’a. Ataşehir’de buluşarak uyuşturucu madde sattığını saptadı. Takibe alınan Koç’un beş kullanımlık kokain ile İçerenköy’de bir kafeye gittiği belirlendi. Kafeye baskın yapıldı. Adnan Koç, kardeşleri S.K, M.H.K, A.K ve M.P gözaltına alındı. Polise direnen Koç’a uyuşturucu madde temin etmek, kullanmak ve uyuşturucu ticareti yapmaktan işlem yapıldı. Torbacı Sinan Bozburun operasyon kapsamında yakalandı ve tutuklandı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne getirilen Koç, 3 kardeşi ve diğer şüpheliyle birlikte adliyeye sevk edildi.

Sinan Bozburun’dan uyuşturucu madde aldığı saptanan ünlü oyuncu S.O’ya da uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapıldı. S.O’ya ayrıca tedavi amaçlı denetimli serbestlik uygulandı. Kafede yapılan aramada da bir miktar metamfetamin ve ekstazy haplar ele geçti. Kafe sahibine de işlem yapıldı.
Adnan Koç kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Adnan Koç, son günlerde adının gündemde sık sık anılmasıyla birlikte birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. Daha önce birçok dizide rol alan Adnan Koç, aynı zamanda aldığı müzik eğitimi ile birçok alanda da boy gösterme şansını yakalamıştır. Peki, Adnan Koç kimdir hangi dizilerde oynamıştır? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

Adnan Koç, 26 Haziran 1981 tarihinde Mardin’de dünyaya gelmiştir. Lisans mezunu olan Adnan Koç, müzik eğitimini ise Emin Ongan Üsküdar Musiki Derneği’nde almıştır. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 9 Eylül Üniversitesi’nin koristliğini ve solistliğini de yapan Adnan Koç, özel bir oyunculuk okulundan oyunculuk eğitimi almıştır.

TRT – KASDAV işbirliği ile yapılan 2006 Türkiye Geneli TSM Ses Yarışması birincisi olan Adnan Koç, 12 TV filminde başrol almıştır. İşte o yapımlardan bazıları;
Osmanlı’da Derin Devle 2013 Kethüda Mehmet Paşa
Muhteşem Yüzyıl 2011 – 2014 Behram Paşa
Sarı Sarı Liralar 2009 Saruhan
Yürek Yarası 2008 Aziz
Hürmüz Gelin 2007