Will Smith’ de aldattılmış. Canlı yayında açıklandı…

0

Ünlü oyuncu Jada Pinkett ve eşi Will Smith bir dönem ayrılıklarına ilişkin çok özel açıklamalarda bulundu. Jada Pinkett canlı yayında verdiği röportajda bir dönem Will Smith’i aldattığını itiraf etti.

Will Smith’in 23 yıllık eşi Jada Pinkett, 4 yıl önce rapçi August Alsina ile birlikte olduğunu itiraf etti. Will Smith, “Biz bunları aştık, sevgimiz koşulsuz” yorumu yaptı.

WİLL SMİTH ALDATMAYI KABUL ETTİ

Yaklaşık 4 buçuk sene önce Alsina’yla tanıştığını ifade eden Jada Pinkett Smith, kocasıyla sorun yaşadığı dönemde bu arkadaşlığın gönül ilişkisine döndüğünü ifade etti. Independent Türkçe’nin haberine göre; çok konuşulan röportajında “Gerçekten de Will Smith ile oturdum ve konuştuk. Bana izin verdi” diyen Alsina’ya şu ifadelerle karşı çıktı: “O özel durumda izin verebilecek tek insan bendim.”

Kocasıyla ayrı olduğu dönemde çok acı çektiğini belirten Jada Pinkett Smith, sonrasında eşinin de kendisinin de ayrılamayacaklarını anladığını ifade etti. Jada Pinkett Smith, yıllardır Alsina’yla görüşmediğini de sözlerine ekledi.

Eşini konuşması için teşvik eden Will Smith de şu ifadeleri kullandı: “Evlendiğimiz sene seni her şekilde seveceğimi söylemiştim.”