YouTube fenomeni Kayla Jenkins rezil oldu!

0

YouTube’da 650 bin takipçisi bulunan Kayla Jenkins diğer adıyla Okaylaaa, kiraladığı evden ayrılırken ev sahibine binlerce liralık zarar bıraktı. Evin sahipleri Paul ve Paula Hopwood, Kayla Jenkins’in bıraktığı hasarı gözler önüne serdi.

YouTube’da 650 bin, Instagram’da da 103 bin takipçisi bulunan güzellik bloggerı Kayla Jenkins, kiraladığı evde yarattığı zararla ev sahibini şoke etti.

Makyaj videolarıyla ünlü olan YouTube yıldızının, ödenmemiş kiralar, makyaj malzemeleri, çöp ve köpek dışkılarıyla evden ayrıldığı belirtildi.

Habertürk’ün Daily Mail’den aktardığı habere göre; Paul ve Paula Hopwood, İngiltere’nin Manchester kentinin yakınlarındaki Prestwich kasabasındaki evlerini, güzellik blogger’ı Kayla Jenkins’e kiraladı.

Ancak Jenkins, 10 bin poundluk (50 bin 600 lira) kira borcunu ödemeyince ve Paul ve Paula, bloggerı mahkemeye verdi.

Kayla Jenkins mahkeme kararının ardından kiraladığı evi boşalttı. Paul ve Paula Hopwood da kiraya verdikleri evin son durumunu merak edip görmeye gittiler.

Ancak durum pek de iç açıcı gözükmüyordu.Birikmiş çöpler, bahçede yığılmış makyaj malzemeleri ve evdeki köpek dışkıları ev sahiplerini şoke etti. Ayrıca evin içinde çok ağır bir koku vardı.

Kayla’nın çalıştığı ajans, çiftin iddialarının doğru olmadığını ve Kayla’nın annesinin evi boşaltırken her yeri temizlediğini açıkladı.

Ayrıca ev sahiplerinin Kayla’nın depresyon nedeniyle çalışamayacak durumda olduğunu bildiklerini de ekledi.

Ek olarak,Kayla’nın ajansı 10 bin sterlinlik borcun gerçek dışı olduğunu ifade etti. Kayla’nın 5 köpeği, 4 kedisi 2 kuşu 2 domuzu ve 3 tavşanı var.

Güzellik bloggerı, şimdilerde eski evinde arkadaşıyla birlikte yaşıyor.