Elon Musk’tan flaş Bitcoin ve Ethereum paylaşımı

0

Milyarder iş adamı Elon Musk, Bitcoin’in rekor kırması, Ethereum’un 4000 dolar direncini aşmasının ardından tweet attı. Musk, tweetinde bir çiftin Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat değişimlerini izlemesini resmetti.

Kripto para birimleri hızla yükseliyor. Bitcoin liderliğinde başlayan yükseliş Ethereum’la devam ediyor. Milyarder iş adamı Elon Musk ise kripto paralara ilgisini hemen her tweetinde belirtiyor.

Tesla’nın rekor kâr açıklamasının ardından 37 bin 500 Bitcoin’i satmadığı da ortaya çıkan Elon Musk, Bitcoin’deki rekorla milyonlarca Dolar kâr elde etmiş oldu.

Şaka coinlerine de merak salan ve Shiba Inu ile Dogecoin’in yükselmesine neden olan Musk şimdi de en büyük kripto paralara göz dikti.

Elon Musk son attığı tweetler arasında yer alan ve 180 binin üzerinde beğenilen tweeti ile ilgi odağı oldu.

ÇİFT EKRANDA KRİPTO PARALARI İZLİYOR

Musk’ın attığı tweette bir çift kripto paralardaki değişimi televizyon ekranından izliyor. Ekranda Bitcoin ve Ethereum listelenirken Bitcoin için 69 bin dolar, Ethereum için de 4200 dolar rakamı göze çarpıyor.

Bitcoin 66 bin 973 dolarla dün tarihi rekor kırarken Elon Musk’ın 69 bin dolar olan ekran görüntüsünü paylaşması kripto para çevrelerince manidar karşılandı ve 69 bin dolar direncinin aşılabileceği gibi yorumlandı.

Ethereum ise bugün 4240 doları aşarak Elon Musk’ın tahminini gerçekleştirmiş oldu.