Eşini hastane odasında öldürdü! İtirafı herkesi ters köşe yaptı

0

Yaşlı kadın eşini silahla vurarak öldürdü. Söz konusu şüpheli kadının eşiyle bir anlaşma yaptıklarını ve bu sebepten ötürü onu vurduğunu etti.
Eşini hastane odasında öldürdü İtirafı herkesi ters köşe yaptı.

Florida’da 76 yaşındaki bir kadın, ölümcül şekilde hasta olan eşini hastane odasında silahla vurup öldürdü. Daytona Beach Polis Şefi Jakari E. Young Jerry Gilland adlı adamın sağlık durumu daha da kötüleşirse Ellen Gilland’ın onu ve kendisini vurması üzerine üç hafta önce anlaştıklarını söyledi.

HER ŞEYİ PLANLADI

77 yaşındaki adamın sağlığı gittikçe kötüleşince Ellen Gilland’ın dün 11.30 sularında hastaneye silah soktuğu açıklandı. 11. kattaki odaya çıkan kadın eşini başından vurup öldürdü. Şef Young, “Kendini de vurup öldürmeyi planlamıştı ama bunu yapamadı” dedi.

Yetkililer, Gilland’ın bunun ardından kendisini odaya kilitlediğini şu sözlerle aktardı:

‘Ateş ettikten sonra kalkıp gitmeye çalışmadı. Bu yüzden her şey o odayla sınırlı kaldı. Hastane personeli veya diğer hastalar herhangi bir tehlike altında kalmadı’ Binadaki hastalar tahliye edilirken Gilland’ın teslim olması için yapılan müzakereler saatlerce sürdü. Şef Young, memurların ses bombası kullanarak Gilland’ın dikkatini dağıttığını ve kadını yakaladığını söyledi.