Genç kadını feci şekilde öldürdü! ‘Kalp ve patates’ detayı pes dedirtti

0

Korkunç cinayet haberi dünya basınında ses getirdi. Son günlerin en mide bulandıran olayı olarak kayıtlara geçen gelişmede katilin aldığı ceza da belli oldu. Oklahom’da meydana gelen korkunç gelişme kan dondurdu. Söz konusu olaya dünyada ses getirdi. Geçtiğimiz yıl 20 yıl uyuşturucu cezası çekerken şartlı tahliye sonunda özgürlüğüne kavuştu. Anderson, haftalar sonra ise korkunç bir gelişmeye imza attı. Anderson, 41 yaşındaki Andrea Lynn Blankenship’i korkunç şekilde öldürdü.

KALBİNİ ÇIKARTTI

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada Anderson’un genç kadını öldürdükten sonra kalbini çıkardığı aktarıldı. Olayın bir diğer korkunç tarafı ise cinayetten sonrası. Anderson kadının kalbini küçük kesikler haline getirip akrabalarına yemek olarak sunduğu ortaya çıktı. Anderson ayrıca amcası 67 yaşındaki Leon Pye ile Pye’ın dört yaşındaki torunu Kaeos Yates’i öldürdüğünü itiraf etti.

Oklahoma Eyaleti Soruşturma Bürosu’ndan bir polis Anderson’un cinayetleri itiraf ettiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

CEZASI BELLİ OLDU

Yaşanan gelişme sonrası kurbanların aileleri de konuştu. Şahıslar katilin “içten dışa doğru çürümesini” umduklarını söylediler. Öte yandan Anderson’a savcı idam cezasını uygun görmedi ve onu ömür boyu müebbet hapisle cezalandırdı.