Herkes Ali Koç’un eşi Nevbahar Demirağ’ı merak ediyor

0

Fenerbahçe’nin yeni başkanı iş adamı Ali Koç Nevbahar Demirağ ile evli. Herkes Ali Koç’un gönlünü çalan Nevbahar Demirağ’ı merak ediyor. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ aslen nereli?

Bundan tam 13 yıl önce Ali Koç, çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ dünyaevine girdi. Herkes o zaman Ali Koç’un kalbini çalan kadının kim olduğunu merak ederken şimdi çiftin 2 çocuğu bulunuyor. Gelin hep birlikte herkesin merak ettiği hayata bakalım.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Çiğdem Simavi’nin küçük oğlu, Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç, tartışmasız Türkiye’nin en gözde bekarıydı. Gösterişten uzak bir yaşam süren Ali Bey gece hayatından, eğlenceden oldum olası uzak durdu.

Herkesin ilgisini çeken Ali Koç, 2005 yılında çocukluk arkadaşı Nevbahar Demirağ ile dünyaevine girdi. Bir anda gündeme oturan Nevbahar Demirağ Koç hala magazinden ve cemiyet hayatından uzak bir hayat yaşıyor. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ?

NEVBAHAR DEMİRAĞ KOÇ KİMDİR? 43 yaşındaki Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı.

RESİM SERGİLERİNİ KAÇIRMIYOR: Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor.

TENİS OYNAMAYI VE YÜRÜYÜŞ YAPMAYI SEVİYOR: KÜSAV’ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi’nin açtığı sergilerin de gediklisi. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

SANATÇI MELİKE DEMİRAĞ’IN KARDEŞİ: Nevbahar Koç ile ünlü şarkıcı Melike Demirağ’ın üvey kardeşler. Melike Demirağ da caz sanatçısı Rüçhan Çamay ile film yapımcısı Turgut Demirağ’ın kızı. Üsküdar Türk Kız Koleji’ni bitirdi.

EŞİNİN ADAYIĞIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU: Nevbahar Koç eşinin adaylığıyla ilgili konuştu. Nevbahar Koç “Ali çocuklarına her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler. Bence kendi de aynı şeyi yapıyor, hayalinin peşinden koşuyor. Çocukluğundan beri istediği bir şey. Biz tabii ilk başta sıcak bakmıyorduk bu duruma. Ama şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere arkasındayız.

ÇOCUKLARI KORKUYOR: Bu durumdan en çok çocukları korkuyor. Ali her boş zamanını çocuklarıyla harcıyor. Eğer Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Başkan olursa onlarla vakit geçiremeyeceğini düşünüyorlar, ama ben her zaman desteğim” dedi.

ALİ HER ZAMAN HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞTU: Dünkü tarihi kongrede Ali Koç ile birlikte oy kullanan Fenerbahçe’nin yeni First Lady’si Nevbahar Koç, eşinin başkan seçilmesinin ardından ilk açıklamasını da yaptı. Nevbahar Koç, “Ali çocuklarına her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler. Bence kendi de aynı şeyi yapıyor. Çocukluğundan beri istediği bir şey. Biz tabii ilk başta sıcak bakmıyorduk bu duruma. Ama şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere arkasındayız” ifadelerini kullandı.