Little Women filminin oyuncusu Florence Pugh, Oscar’a aday olduğunu yatakta öğrendi

0

Yılın en çok merak edilen organizasyonlarından 92. Oscar Ödül Töreni’nin adayları dün belli oldu. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Little Women filmindeki performansıyla aday olmayı başaran Florence Pugh, aday olduğu haberini yatakta aldı. İngiliz oyuncu Florence Pugh’un bunu öğrendiği an sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sinema dünyasının en prestijlisi olarak anılan Oscar Ödülleri’nin 92’ncisi için adaylar geçtiğimiz günlerde açıklandı. Little Women filmiyle ‘en iyi yardımcı kadın oyuncu’ kategorisindeki adaylar arasında yer alan İngiliz oyuncu Florence Pugh, ülke basınında en çok konuşulan isimler arasına girdi.

24 yaşındaki Pugh’un performansına övgüler yağdırılan haberlerin yanı sıra, genç oyuncunun Oscar adaylığını öğrendiği anları paylaşmasına da yer verildi.

İlk karede yatakta çıplak bir şekilde otururken görülen Pugh telefonla konuşuyor. İkinci karede telefona bakarak çığlık atan Pugh, fotoğrafların altına ise ‘O andan önce ve tam o anda’ notunu düştü.

Pugh’un oynadığı Little Women, toplamda 6 dalda ödüle aday gösterildi. 92’nci Oscar Ödülleri 9 Şubat’ta sahiplerini bulacak.