MTV Video Müzik Ödülleri 2021 dağıtıldı

0

Müzik dünyasının heyecanla beklediği gece gerçekleşti. MTV Video Müzik Ödülleri, New York kentindeki Barclays Center’da kazananlara verildi.

Gecenin kırmızı halısı ise deyim yerindeyse bir tür maskeli balo gibiydi. Ünlüler bu yıl da geleneği bozmadı ve o gece için hazırlanan göz alıcı giysileriyle kırmızı halıya çıktı.

Törenin en çok konuşulan isimleri ise Machine Gun Kelly ile Travis Barker oldu. Kelly, sevgilisi Megan Fox, Barker da Kourtney Kardashian ile törene katıldı. İki çift de kırmızı halıdaki samimi pozlarıyla dikkat çekti.

Geçen yıl koronavirüs pandemisi yüzünden oldukça sönük geçen tören bu kez yine eski parlak günlerine geri döndü. İşte MTV Müzik Ödülleri 2021 gecesinden objektiflere takılan kırmızı halı görüntüleri ve iddialı giysileri içinde ünlüler.

Machine Gun Kelly’ye törende sevgilisi oyuncu Megan Fox eşlik etti. Gerçek adı Colson Baker olan Kelly’nin poz verirken elini Fox’un karnına koyup kalp şekli oluşturması da “çift bebek mi bekliyor?” sorusunu gündeme getirdi.

Travis Barker da törene sevgilisi Kourtney Kardashian ile katıldı. Onlar da kırmızı halıda deyim yerindeyse aşk gösterisi yaptı.

Fox ile Kardashian törende sunuculuk görevi de üstlendi.