New Jersey Cliffside Park Çınar Restourant’dan Öğrencilere Büyük Destek

0

Amerikalı Türk ailesi olarak, yardım amaçlı bu çağrı için Çınar Restaurant’i ve Tunç Özlü’yu tebrik ediyoruz.

Çınar Restaurant’in Öğrenci Kardeşlerimize Çağrısı…

Öğrenci arkadaşlarımıza duyurudur:

Maddi ve manevi zor geçen bu günlerde, işini kaybetmiş veya başka maddi güçlükte olan öğrenci arkadaşlarımız için ücretsiz yemek…
İmkanlarımız ölçüsünde, elimizden gelen en iyisini yapma niyetiyle bize başvurularınızı bekliyoruz. Lütfen tunç@cinarnj.com adresine adınızı, telefon numaranızı ve pick up yapacağınız saati yazın. Gelen talebe göre en kısa zamanda liste oluşturulup servise başlanacaktır.

Restaurantimiz diğer müşteriler için açık olacağından, onlara vereceğimiz servisin aksamaması için sizden istediklerimiz:

  1. Yemekler günlük hazırlanacaktır. Çınar Cliffside Park facebook page den yapılacak yemekleri ilan edeceğiz. Lütfen restaurantı arayıp ne yemek var diye sormayalım.
  2. Yemekleri saat 3:00-6:00 pm arası dağıtmayı planlıyoruz. Kesinlikle delivery yapılmayacaktır. Sadece pick up yapabilirsiniz. O yüzden geleceğiniz saati yazarsanız, geldiğinizde üstünüzde isminizi yazan paketinizi alıp çıkarsınız. Restaurant içinde pick up işlemi haricinde kimseyi bekletmeyecegiz. Hemen alıp çıkmalısınız.
  3. Yemekler umuma göre hazirlanacagindan, özel istekleri yerine getirmeyeceğiz.
  4. Eğer gerçekten ihtiyaç sahibi değilseniz; ihtiyaç sahibi olupta alamayanların vebaline girersiniz. Bu konuda hassas davranalım. Bu vesileyle kandiliniz mübarek ve dualariniz Kabul olsun.
    Tunç Özlü