Nusret şaşırttı! Cephanelik gibi…

0

‘Tuz serpme’ hareketi ile dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bir süre önce ABD’den gelen Nusret Gökçe, 14 gün kuralına uyup evde karantinaya girdi. Sosyete etçisi, corona virüs tedbirleri kapsamında herkesi evinde kalmaya davet etti. Nusret, Instagram hesabından bıçaklarıyla paylaştığı fotoğrafa, “Maşallah ev cephanelik gibi” notunu düştü.

Gökçe’nin paylaştığı kare, 500 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Ünlü işletmeci, geçtiğimiz hafta “Beni arayın ne zaman isterseniz bir telefon kadar yakınım” notu ile Instagram’da telefon numarası yayınlamıştı. Binlerce arama alan Nusret, yaptığı konuşmaları da sosyal medyada paylaşmıştı.

Bu etkinliği corona virüs sebebiyle herkes evde olduğu için yaptığını söyleyen Gökçe, “Moral olsun, enerji olsun, motive olsun” demişti. Kendisini arayarak gastronomi öğrencisi olduğunu söyleyen bir gencin “Abi dükkanına gelebilir miyim?” talebine Nusrte Gökçe, ”Corona virüs geçsin Ankara’da seni misafir edelim” cevabını vermişti.