Ülke şokta! İngiliz bakanın sekreteri fuhuş pazarlığında…

0

İngiliz Bakanın genç sekreteri zengin adamlar ile para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için bir sitede pazarlığı yaptı bunu fark eden gazeteciler müşteri kılığına girip fuhuş pazarlığını an be an kaydettiler. Yakayı ele veren kadın müşteri sandığı gazetecilerle yalnızca beş yıldızlı bir otelde birlikte olabileceğini ancak bakanın masasının üzerinde yapmak isterlerse bunun da ekstra ücrete gireceğini söyleyerek 750 pound daha istedi.

İngiltere’de Bayındırlık ve İskan Bakanı olan, Muhafazakar Parti milletvekili Dominic Raab’ın, 20 yaşındaki yardımcısı ve sekreteri, zengin adamlar ile para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için bir sitede pazarlık yaptığı fark edildi.

Olayın fark edilmesi üzerine müşteri kılığına giren Daily Mirror gazetesi muhabirleri, kadın ile iletişime geçti. Gazetecilerle ilişki pazarlığına girişen kadın yakayı ele verdi.

Genç kadın, müşteri kılığındaki gazetecilere sadece beş yıldızlı otelde ilişkiye girebileceklerini ayrıca isterlerse bakanın masasının üstünde de bu işi gerçekleştirebileceklerini ama bunun karşılığında ekstradan 750 pound istediğini söyledi. Genç sekreter, bir gün bu sebeple işinden kovulmanın da fantezileri arasında olduğu sözlerine ekledi.

Sekreter, müşteri kılığındaki gazetecilere amacının ayda 5000 pound (28 bin lira) kazanmak olduğunu söyledi.

Sekreter ayrıca, müşterilerine bakanın her adımını takip ettiğini ve istediği zaman ona şantaj yapabileceğini söyledi. Olayın duyulması üzerine güvenlik kaygıları artarken bakanlık soruşturma başlattı.