Zeynep Bastık’ın ABD Turnesi Devam Edecek…

0

Zeynep Bastık’ın para alarak konsere çıkmadığı iddialarına menajeri Tolga Akış cevap verdi. Akış, iddiaları değerlendirdi ve ABD turnesi devam ediyor dedi.
Geçtiğimiz gün yayınlanan bir haberde, Zeynep Bastık’ın San Francisco’da bulunan ‘May House’ adlı mekandan 10 bin dolar aldığı fakat daha sonradan sahneye çıkmaktan vazgeçtiği öne sürülmüştü. Zeynep Bastık’ın menajeri ve sevgilisi olan Tolga Akış’ın da sahne fiyatını arttırmak istediği ve “10 bin doları evde koyduğum yeri unutuyorum.” dediği iddia edilmişti.

“AMERİKA TURNESİ DEVAM EDİYOR”
Yaşanan bu gelişmeler sonucu Tolga Akış’a ulaştık ve bu iddiaları kendisine sorduk. Amerika turnesinin devam ettiğini söyleyen Tolga Akış, Güney bacağındaki organizatör ile bir anlaşmazlık olduğunu söyledi ve “Güneyde bir kaç konser yapılacaktı ama onun rahatsız edici davranışları ve eksik bilgileri sebebiyle vazgeçtik. Onun yaptığı, aralarında Los Angelas ve San Francisco’nun da olduğu konserleri, o organizatör ile çalışmamak için yapmadık. Ana organizatör ile Amerika turnesini yapmaya devam ediyoruz.” dedi.Tolga Akış: Zeynep Bastık’ın ABD Turnesi Devam Ediyor

“ORTADA 10 BİN DOLAR GİBİ BİR PARA YOK”
10 bin dolar iddialarına da değinen Akış, parayı az bulmanın konu ile ilgilisi olmadığını ve ortada da 10 bin dolar gibi bir paranın olmadığını söyledi. Konserin yapılacağı ‘May House’ adlı mekan ile iletişime geçmediğinin ve hiç görüşmediğinin altını çizen Tolga Akış, “Sanıyorum ‘May House’ para verdiklerini iddia etmiş, anladığım kadarıyla o da organizatör ile onların arasında bir konu, bizimle alakası bile yok.” ifadelerini kullandı.Tolga Akış: Zeynep Bastık’ın ABD Turnesi Devam Ediyor

Parayı beğenmediğine dair gelen iddiaları da değerlendiren Tolga Akış, bu iddiaların tamamen yalan olduğunu söyleyerek, “Parayı beğenmemekle hiçbir ilişkisi yok zaten Amerika turnesini yapmaya devam ediyoruz. Güneydeki alt organizatör ile çalışılmıyor, onun da yaptığı üç dört konserden bir tanesi o mekanda. Bu olay, mekanın organizatör ile yaşadığı anlaşmazlık. Organizatör bizi hedef göstermiş galiba ben de anlamaya çalışıyorum olayı.” dedi.